Archive | 22.08.2016

Запрошуємо на курси ЖЕСТОВОЇ МОВИ

КУРСИ 2016Головною метою та завданями курсів є подолання бар’єру, що розділяє слабочуючих та глухих людей   із зовнішнім світом, в тому числі духовним. Завдяки знайомству з мовою жестів священнослужителів, православних місіонерів, волонтерів стає можливим якісне суспільне та духовне життя глухих людей.

У рамках програми курсів студенти вивчають основи жестової мови. До навчального плану входять вивчення власне системи жестової мови, її різновидів, азбуки жестів, рахунку, жестової лексики (включаючи церковну лексику), введення у спеціальність сурдоперекладача, практичні заняття в рамках недільної школи, а також пропонується участь у перекладі Божественої літургії та знайомство з культурою та психологією нечуючих людей.

Заняття проходять у просвітницькому центрі КС УПЦ за адресою: м.Київ, Залізничне шосе, 3, галерея «Соборна» (вхід з боку автостоянки).

Детальна інформація за тел.: (044) 529 03 59

Реєстрація на [email protected]