УРОК 3 РОЗДІЛ “ЗНАЙОМСТВО” “Основи жестової мови для священнослужителів”

На базі недільної школи для людей з вадами слуху та мовлення «Чути серцем», що діє при Духовно – просвітницькому центрі кафедрального собору УПЦ на честь Воскресіння Христового в м.Києві, розроблено відеопосібник для студентів духовних шкіл, священослужителів та православних волонтерів, які допомагають при православних храмах України.

Автор А.А.Блощинська

Відеопосібик «Основи жестової мови для священнослужителів» виданий українською мовою та рекомендований Київською Духовною Академією і Семінарією, складається з 6 розділів:«Дактиль», «Знайомство», «Основні побутові жести», «Церковна термінологія», «Бесіда перед причастям і сповіддю» і «Молитви». Посібник включає в себе 20 уроків загальним обсягом 500 слів і фраз. Як дидактичного додатку в комплекті пропонується робочий зошит з повним переліком слів і фраз, представлених в відеоуроках. У додатку прописані рекомендації по жестовому перекладу, описані правила дактилювання.
Диск  відеопосібник “ОСНОВИ ЖЕСТОВОЇ МОВИ ДЛЯ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ” можна замовити на [email protected]