Жестова мова у форматі сучасної поезії «Долаючи тишу»

         В кінці травня відбулася важлива подію в культурному житті столиці. За підтримки Міністерства культури України і Благодійного Фонду «Смолоскип» в кінотеатрі «Жовтень» відбувся прем’єрний показ авторського циклу відеопоезії «Долаючи тишу». Проект являє собою цикл з п’яти відео на вірші сучасних українських поетів. За задумом автора, головною метою проекту було привернення уваги до сучасної української поетичної сцени. «Долаючи тишу» пропонує глядачеві актуальні творчі рішення, виведені на новий художній рівень. Через образи, презентовані у проекті, розкриваються глибокі проблеми комунікації в сучасному світі. За для того, щоб привернути увагу до нечуючої аудиторії в нашому суспільстві та удосконалення комунікації серед людей, використовуються єлементи жестової мови. У зйомках прийняла участь недільна школа для людей з вадами слуху та мовлення «Чути серцем», що діє при Духовно-просвітницькому центрі Воскресенського Кафедрального собору УПЦ. Керіник школи Анна Блощинська безпосердньо прийняла учать у зйомках та зауважала – «дуже приємо, що реалізуються такі якісні та цікаві творчі проекти, які торкаються проблематики нечуючих людей, адже в відео подається у цікавій формі елементи жестової мови».

Партнером проекту виступив мобільний оператор «lifecell», який вже кілька років поспіль проводить активну діяльність з підтримки людей, що мають вади слуху, забезпечуючи їх засобами зв’язку й доступом до сучасних мистецьких проектів.

           Цієї суботи в рамках ювілейного 10-того випуску курсів жестової мови «Чути серцем», у галереї «Соборна» відбудеться презентація відео та зустріч з одним з авторів відеопоезії «Долаючи тишу».

Адреса: Залізничне шосе 3. Галерея «Соборна». Вхід за запрошеннями.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *