3 – 4 грудня відбудеться зимовий духовно-освітній форум глухих людей.

gmg7_byolfuЗа  благословенням  предстоятеля УПЦ митрополита Київського і всієї України Онуфрія у  Києві відбудеться всеукраїнський зимовий духовно-освітній форум глухих людей.
Захід буде проведений на базі Київської духовної академії у Києво-Печерській Лаврі 03 – 04 грудня  2016р. До участі запрошуються глухі люди та сурдоперекладачі православних громад України.
Головною метою  форуму є популяризація місіонерства серед глухих, а також духовна просвіта нечуючих людей.
Захід відбудеться  за ініціативи  єпископа Вознесенського та Первомайського Олексія (Шпакова).

Організатори: Вознесенська єпархія та недільна школа для глухих людей «Чути серцем»

Генеральний партнер: Київська духовна академія.

Програма:

– молебень у академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці;
– урочисте відкриття форуму;
– духовно-освітні лекції;
– круглий стіл, присвячений поставленню задач до наступного форуму;
– божествена літургія із сурдоперекладом у Андріє-Володимирському храмі (кафедральний собор УПЦ);
– оглядова екскурсія Києво-Печерською Лаврою;
Для приїжджих учасників проживання та харчування безкоштовні.

Менеджер форуму Тарас Шелельо +38(097)  589 16 03

Реєстрація учасників  [email protected]