Ювілейний випуск курсів жестової мови в Чути серцем

03 червня 2017 р. недільна школа «Чути серцем» урочисто привітала з успішним закінченням курсу жестової мови своїх слухачів.

Традиційно у стінах духовно-просвітницького центру кафедрального собору УПЦ галереї Соборної відбулося свято з нагоди випуску нових сурдоперекладачів. Випускники десятого –ювілейного – курсу отримали свідоцтва про успішне закінчення курсів жестової мови.

Відтепер всі вони можуть і будуть використовувати свої знання у повсякденній практиці. Керівництво школи радо залучатиме своїх випускників до участі у культурних та духовно-просвітницьких проектах, які діють з благословення УПЦ.

«Чути серцем» надає можливість усім бажаючим отримувати надзвичайно важливі знання, які дають змогу кожному відчувати себе кориснішим у суспільстві.

Під час урочистостей з нагоди завершення навчального року випускники підводили підсумки навчанню, дякували викладачам та брали участь у концертній програмі.

Надзвичайно приємно, що до галереї Соборної цього дня завітали випускники минулих років. Спілкування з більш досвідченими попередниками безумовно надихає й надає впевненості у обраному напрямку особистого розвитку кожного слухача курсів. Так, випускники-ювіляри разом із викладачами натхненно декларували зі сцени поезію жестової мовою, співали пісень.

У рамках заходу відбулася презентація культурного проекту «Долаючи тишу», який презентувала поетеса Дарина Гладун.

Свідоцтва про закінчення курсів випускникам «Чути серцем» вручив голова парафіяльної ради кафедрального собору на честь Воскресіння Христового єпископ Бородянський Варсонофій. Слід зазначити, що владика щороку благословляє нових сурдоперекладачів на богоугодну діяльність і завжди бажає їм успіхів у благому починанні допомоги людям зі світу тиші. Серед шановних гостей на святі був присутній  духівник громади нечуючих при Свято-Троїцькому Іонинському монастирі прот.Григорій Крижановський, який привітав випускників та викладачів зі святом.

Автор О. Полякова

Фото А.Герман